Ben je minimum 16 jaar oud, heb je al enige SUP-ervaring, en zie je het wel zitten om je kennis door te geven? Schrijf je dan in voor de ISA SUP instructor level 1 Flatwater op 21 en 22 september 2024 in Oostende.
Tijdens deze 2-daagse opleiding leer je alle veiligheidsaspecten, methodiek en SUP didactiek die je nodig hebt om les te geven. De opleiding is internationaal erkend als Level 1 Flatwater sup, waardoor je een officiële ISA certificering ontvangt.
Deelnamekost is €200 voor deelnemers lid van een bij WWSV aangesloten club en €250 voor niet-leden. In dit bedrag is de registratie bij de internationale golfsurf bond ter waarde van 150 dollar inbegrepen.
Praktisch:
Plaats van afspraak: Inside Oostende
Zaterdag 21 september:
- 10u: onthaal
- 10u30 – 12u: theorie
- 12u – 13u: lunch
- 13u – 17u: techniek en didactiek
Zondag 22 september:
- 10u – 12u30: microteaching
Voor wie niet over eigen materiaal beschikt, kan dit gratis gebruiken van WWSV. Gelieve dit duidelijk te vermelden bij de inschrijving. Inschrijven kan je hier.